2022. december 12. Harmadik adventi gyertyagyújtás

Ez alkalomból Vajas József munkaközösség vezető meggyújtotta az iskolánk harmadik gyertyáját iskolánk koszorúján. Ezt követően pedig az énekkaros tanulók adventi dalokat adtak elő.

Advent harmadik gyertyagyújtása alkalmából a diákokkal karácsonyi díszgömbök elkészítésébe fogtunk és úgy gondoltuk, hogy a karácsonyfát fogjuk velük felékesíteni. Az elkészítésébe a hetedikes tanulókat vontam be, akik nagy lelkesedéssel tekintettek a feladat elébe. Elmondtam számukra, hogy milyen okból szeretném velük elkészíttetni a díszgömböket. Nagy izgalommal kezdtek a feladat megoldásához, hiszen tudták, hogy az intézmény fenyőfáját fogja majd díszíteni az alkotásuk. A munka vidám hangulatban zajlott és nagyon mutatós, illetve hangulatos alkotások születtek, a diákok pedig kíváncsian várják, amikor majd az elkészült díszgömbökkel felékesíthetik a fenyőfát.