Farsang Esztárban – 2015

Idén a két nyolcadik osztály szervezte az iskolai farsangot, amely ismét sikeres volt. A szervezésben nagyon sokan segítettek. Minden osztály hozzájárult a mulatsághoz egy-egy tálca süteménnyel. A nyolcadik osztályos lányok a büfében, a fiúk pedig a tombolaárusításnál szorgoskodtak.
A farsangi műsor a jelmezesek felvonulásával kezdődött. A gyerekek kreatívak voltak a jelmezeiket illetően. A vidám hangulatot fokozták Czár Krisztián tanár úr poénjai. A felvonulást követték az osztályok magas színvonalú táncos, zenés produkciói, melyeket két rutinos nyolcadikos lány konferált fel. Aztán következett a tombolahúzás, ahol rengeteg hasznos ajándék került kiosztásra a nagy létszámú közönség között. A nap bevétele iskolánkat erősíti.