Lázár Ervin Fővárosi Nagycirkusz

2022. január 27.

A Lázár Ervin Program keretében a Fővárosi Nagycirkuszba látogatott el az Irinyi Károly Általános Iskola 6. osztályából 16 fő érdeklődő tanuló, ahol a Tavaszváró-fesztivál című műsort tekinthették meg. Az előadás során színvonalas produkciók varázsolták el a gyerekeket.

Többek között az erő, a csapatmunka és a precizitás üzenetét közvetítettték az Etiópiából érkezett Africa Trio Balance tagjai hand to hand című számukban. Varga’s Huan elképesztő gyorsasággal dobálta és kapta el a rekvizitjeit (eszközeit). Az Arany Pierrot-díjas Richter Kevin Csoport tagjai látványos trükköket és szaltókat mutattak be az ugrócsíkon, miközben keresztbe átrepülték társaikat. Lkhagva Ochir szék egyensúlyozó produkciója közben elállt mindenki  lélegzete. A 14. Budapest Nemzetközi Fesztivál Bronz-Pierrot-díjasa, Mihail Nyikolajevics Ermakov kutyusaival nemcsak a szakmai zsűri, hanem a közönség soraiban is osztatlan sikert aratott.

A gyerekek élményekkel telve értek haza.

Posted in Egyéb.