Tanulmányi versenyek

2022. november 17. Angol nyelvi egyéni tesztverseny (munkatervben nem szerepel)

Felelős: Szökőcs Beáta

Résztvevők: Zakar László 7.a és Orbán Szilárd 8.a osztályos tanuló.

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett megyei egyéni angol tesztversenyen az esztári Irinyi Károly Általános Iskola képviseletében Orbán Szilárd József 8. osztályos tanuló V. helyezést ért el, míg Zakar László 7. osztályos tanuló VII. lett. Felkészítő pedagógus: Szökőcs Beáta. A verseny jó hangulatban zajlott, majd a verseny után lehetőség volt angol nyelvű kisfilm megtekintésére is.

2022. december 2. Komplex tanulmányi verseny (munkatervben nem szerepel)

Felelős: Szökőcs Beáta, Vajas József, Vajas Vera

Egy pénteki napon rendezte meg online versenyét a Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola Kismarjai Bocskai István Tagiskolája. A versenyen felső tagozatos gyerekek vettek részt, két csoportban: 5-6. osztály: Németh Zsolt, Józsa Máté és 7-8. osztály: Zakar László, Halász Flóra, Pribék Lídia. Anyanyelvi, angol nyelvi és matematika feladatot kellett megoldaniuk a gyerekeknek, majd azt lefényképezve, visszaküldeni a versenyt meghirdető iskolának. Mindkét csoportban elsők lettünk.

Posted in Egyéb.