Az Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola a 2020/2021-es tanévben is várja a művészetek iránt érdeklődő diákokat az alábbi tanszakokra:

Néptánc, Zongora, Furulya, Gitár, Grafika

Beiratkozás: 2020. május 27-től 29-ig.

1, A jelenleg művészeti iskolai tanulmányokat folytató diákjaink szülei a KRÉTA felületen iratkozhatnak be az ott kapott „Jelentkezés művészeti iskolába „történő üzenetre válaszolva.

2, Azok a tanulók, akik a 2020/2021-es tanévben jelentkeznek először művészeti iskolánkba a honlapról letölthető, vagy az iskolai titkárságról elkérhető jelentkezési lapot kitöltve iratkozhatnak be a következő tanévre.

A kitöltött nyomtatványt az iskola előtt egy dobozba be lehet tenni, vagy fotózva visszaküldeni az irinyi.k.iskola@gmail.com email címre.

Bővebb felvilágosítást: Vajasné Ragályi Edit igazgatóhelyettesnél vagy Szilágyiné Nagy Erika iskolatitkárnál lehet. (0654-414-067) vagy a művészeti oktatás  pedagógusainál.

Törökné Csörsz Csilla
Intézményvezető