Magyar Népmese napja

Magyar Népmese Napja

A Magyar Népmese Napja alkalmából – 2020.szeptember 30.-az Irinyi Károly Általános Iskola és AMI Gáborján Fő utca 82.szám alatti  Telephelyének  3-4. osztályában „Kedvenc mesém” címmel rajzverseny lett hirdetve. Előzetesen sok mesével ismerkedhettünk meg digitális és szöveges formában. A gyerekek nagy lelkesedéssel hallgatták mind a klasszikus, mind az újabb meséket. Ennek is köszönhető, hogy sok szép munka született.

I. helyezett: Polgár Viktória Gizella 4.o.

II. helyezett: Polgár István 3.o.

III. helyezett: Ajtai Áron Szebasztián 4.o.

Különdíjasok lettek: Zakar Lilla 3.o.

                                  Sanyó Tibor 3.o.

                                  Kovács Dóra 4.o.

                                        Balogh Nikoletta 4.o.

A helyezettek apró ajándékban részesültek.

Gratulálunk a szép munkákhoz!

Gombos Gyuláné

Posted in Egyéb.